Prezentace projektů a grantů

 

Každý projekt dnes potřebuje zviditelnit nebo vyrobit dárkové předměty pouze pro účastníky projektu.

V rámci projektu Vám navrhneme kompletní logo i vizuál celé akce, vymyslíme inzerci a propagaci, vyrobíme propagační tiskoviny (brožury, katalogy, vizitky k projektu, formuláře, dotazníky atd.), i vysázíme a vyrobíme závěrečnou zprávu. Můžeme s Vámi spolupracovat od přípravy až do konce realizace projektu.

Specializujeme se nejen na předměty samotné ale i na malé série a kompletní dárkové balíčky, např.:   dárková taška s blokem a podložkou, kuličkovým perem na poznámky, USB flash diskem a podobně.

 

Mám přesný rozpočet, co mi za něj  můžete nabídnout?
Připravíme Vám kalkulaci dle pevného rozpočtu. Např. potřebujete vyrobit 30 ks usb flash pamětí – konečnou cenu může ovlivnit velikost paměti, způsob potisku i provedení. Navrhneme Vám optimální řešení s ohledem na množství nebo provedení předmětů tak, aby rozpočet byl dodržen. Nabízíme úzkou spolupráci a poradenství při zpracování kalkulací, tvorbě návrhů i vlastní výrobě.
Nemusím při dlouhodobém projektu objednávat vše najednou?
Nemusíte. Cenu za výrobky jsme schopni garantovat dle požadavků od kalkulace až po samotnou výrobu. Můžeme rozvrhnout dodávky dle předem připraveného harmonogramu nebo přidělávat předměty postupně dle potřeb zadavatele.

 


GALERIE – ukázky hotových výrobků