Klubové katalogy

schema
 

Máte svůj fanklub, chcete vlastní dárkové předměty a nechcete investovat?

Připravíme pro Vás katalog vybraných dárkových předmětů,  aniž by jste museli nějaké kupovat.

Zájemci si mohou objednat pouze vybraný předmět. Ušetříte za výrobu na sklad a objednavatel bude mít možnost nechat si na předmět dotisknout libovolný motiv (jméno, číslo, iniciály, přezdívku…).

 

Kdo předměty prodává? Musím mít vlastní IČO?
Nemusíte. V naší provozovně přijmeme objednávku i prodáme hotový předmět dle předem domluvených podmínek (omezený okruh objednavatelů, předem domluvené prodejní ceny apod.). V rámci smlouvy o spolupráci budeme evidovat množství prodaných výrobků, za který se Vám bude načítat provize. Můžete objednat i více výrobků z katalogu najednou a zajistit si prodej vlastními partnery (při zápase, v restauraci apod.).
Mohou se předměty v katalogu měnit?
Měli by. Abyste zaujali dlouhodobě vaše fanoušky, je dobré pravidelně do katalogu začleňovat akční nabídky. Připravíme pro vás speciální edici dárků k ročnímu období, výročí nebo události (např. turnaji).
Jak se o dárkách všichni dozví.
Snadno. Při objednávce katalogu od nás dostanete 20 ks výtisků zdarma. Můžeme pro Vás také vyrobit plakát, informační panel či baner do vašich prostor. Ze zkušenosti víme, že fanoušci začnou sami nabídku vyhledávat. Prodej dárků podpoříme i nabídkou v naší provozovně a na našich webových stránkách.